שירות לקוחות

שלום רב ,

חברת סמארטגדג'ט הינה חברה העוסקת ביבוא ושיווק מתנות, צעצועים, משחקים ואביזרים ייחודיים עבור חנויות מתנות ברחבי הארץ. החברה משווקת ומייבאת מגוון מוצרים כולל צעצועי היי-טק, משחקי מנהלים, אביזרים מתוחכמים, מוצרים פרסומיים, גימיקים, פטנטים, גאדג'טים מתנות מקוריות ועוד שלל הפתעות מיוחדות ומדהימות שלא ידעתם בכלל שקיימים.

כל המכשירים שלנו מיוצרים תחת פיקוח של מהנדסים שלנו כי אנחנו לא מוכנים להתפשר על האיכות. בראש ובראשונה אנו חושבים על נוחות , חיסכון ושביעות רצון גבוה של לקוחותינו. כל חבילה שיוצאת מהמפעל לביתכם נבדקת בצורה קפדנית ביותר וארוזה בצורה ששומרת על המוצר ברמה הגבוה ביותר. 

 
אחריות: כל המוצרים המוצעים למכירה באתר זה (ללא יוצא מן הכלל), נהנים מתנאי שירות ותקופת אחריות של מינימום שנה מתאריך הרכישה. ישנם מוצרים שנהנים מתקופת אחריות אף ארוכה יותר בהתאם לתקנון היצרן - במקרה כזה הדבר יצויין בדף המוצר. האחריות אינה כוללות נורות, סוללות, שבר או כל בלאי אחר במוצר. כמו כן, אין אחריות על מוצר כתוצאה משימוש לא נכון בו.

 

עלות המשלוחים: כל המשלוחים ללא יוצאי מנהכלל חינם.

כל החבילות מגיעות ישר מהמפעלים שלנו בסין לסניף דואר שלכם. כך אנחנו חוסכים לכם את הכסף בשביל שתוכלו לקבל מוצר במחיר הכי זול בארץ. אם תרצו להשוות את המחירים אתם תיראו שמחירים שלנו ב 50%-70% נמוכים יותר מהממוצע בשוק. וחלק מהמכשירים בכלל לא קיימים בשוק הישראלי. לכן יתכן והובלה של המוצרים יכולה לקחת עד 21 ימי עבודה.

במידה ותירצו לקבל את המוצר ישירות הביתה עם שליח(בתאום טלפוני מראש) זה יעלה לכם 59 ש"ח .
 במידה ותירצו לקבל את המוצר שלכם תוך יומיים (בתאום טלפוני מראש)זה יעלה לכם 159 ש"ח.
 
אתם אלו שמחליטים מתי ואיך לקבל את המוצר שרכשתם.

ABGroup

SmartGadget.co.il 

כתובת ראשית : גורדון 3\1 ,ראשל"צ , 75222

טלפון ראשי +972-547607213

manager@smartgadget.co.il